За її словами, крім моральних страждань, батьки дівчини потребують матеріальної допомоги.

«Каріна Єршова — дуже і дуже красива. Вона народилась на Донеччині. З батьками тікала від війни в Бучу. Каріні було 22. В березні мало б виповнитися 23. Її батьки — мама Альона і вітчим Андрій. Карину ховали в закритій труні. Дівчині прострелили ноги, пах. Вона стікала кров’ю. Але мала шанс вижити. Якби не російський військовий, який випустив в неї автоматну чергу, а потім зробив останній постріл в голову. Але йому було мало. Бо після цього він вбив двох літніх людей, які намагалися врятувати Карину.

Понівечене тіло Карини Єршової рашисти кинули на задній двір одного з будинків у Бучі. Там її, разом з іншими тілами, поховали на своєму городі сусіди. Лише після 33 днів окупації Бучі родина дівчини змогла по-людськи попрощатися зі своєю дитиною. В деяких джерелах вказано, що перед смертю путінські солдати ґвалтували дівчину, яка намагалася битися з ворогом так сильно, що більшість нігтів була відсутня. Батьки цю інформацію мені не підтвердили. Я бачила фото тіла Карини. Її понівечені руки в мене перед очима другий день".

За словами журналістки, квартира, де жили батьки Карини в Бучі — зараз як вітер в полі. Без дверей і вікон.

«Я була там вчора. Я все бачила. В них немає грошей, їм немає де жити. Вони втратили свою дівчинку, але їм треба платити комуналку і щось їсти, якось спробувати жити. Треба поставити двері і вікна. Я прошу кожного допомогти цим людям жити. Бо жити треба».