Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що Кримський міст може впасти вже найближчим часом – його можуть знищити протягом 1-2 місяців.

За словами астролога, цей міст дійсно приречений, і на це є кілька причин, пише УНІАН.

Рос зазначив, що ця споруда практично не має шансів залишитися цілою.

"Він так невдало збудований, та й відкриття мосту відбулося, коли Уран знаходився у твердому квадраті до Марса, тому цей міст приречений. Рано чи пізно він буде знищений ракетою або гарпуном. Я думаю, що це станеться протягом 1-2 місяців", – зазначив астролог.

Також він розповів, коли Україна може повернути собі Крим. За його словами, на це знадобиться кілька років, протягом яких триватимуть переговори.

"Через кілька років переговорів Україна поверне Крим. Після смерті Путіна Росія захоче зняти з себе всі санкції. І доки вони не повернуть Крим, не зможуть їх зняти. А інші території можуть повернутися під контроль України вже найближчим часом", – сказав астролог.

Нагадаємо, відомий український астролог Влад Росс раніше перерахував українські міста, які найближчим часом Росія найбільше обстрілюватиме ракетами. За його словами, у цих містах зараз найнебезпечніше перебувати, тому по можливості їх краще покинути. Йдеться про Слов'янськ, Краматорськ, Запоріжжя, Харків і Київ.