За його словами, росіяни цілеспрямовано бомбардували житлові будинки, при цьому розповідаючи, що там нібито замість мирних жителів "засів противник".

Також полонений повідомив про масові випадки мародерства, яке здійснювали російські військові. Про це військовий РФ Микита Мугдін розповів у проекті "Шукай своїх" (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Загарбник приїхав воювати до України 19 березня під приводом "денацифікації". Однак, потрапивши в полон, він почав розповідати про злочини, які робили росіяни.

"Дехто ходив по домах, брав речі, мародерив. Несли телевізори, будь-яку техніку. Майже в кожній кімнаті був телевізор", – каже полонений.

За його словами, російські військові виносили з будинків українців не лише техніку, а й решту цінних речей.

"Бачив гривні хтось забирав. Золото, ноутбуки тягали. Телефони хтось знаходив", – ділиться військовими злочинами росіянин.

Крім того, полонений зізнався, що бачив на власні очі, як армія РФ обстрілювала житловий масив у Харкові. При цьому командування розповідало, що в багатоповерхівках нібито знаходиться "противник".

"Ми самі всі бачили, як на Харків летять ракети, як РСЗВ на Харків летить. Бачив влучання по житлових будинках, по висотках. Задавав питання командирам, чому саме на висотки спрямовані ракети. Відповідали, що там засів противник. Вони відмазалися таким чином" – розповідає окупант.