Російські окупаційні війська захопили адміністративні кордони Луганської області після виведення захисників України з Лисичанська та прилеглих населених пунктів. Російські пропагандисти похвалилися, що за "успіхи" відповідальні два командири угруповань окупантів - командувач Центральним військовим округом генерал-полковник Олександр Лапін і командувач Повітряно-космічними силами Росії генерал армії Сергій Суворікін.

Як пишуть експерти американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW), російські загарбники "убезпечили" для себе кордон Луганської області, але осередки українського опору залишаються в Лисичанську та навколо нього.

Повідомляється, що два "високопоставлені" російські командири несуть відповідальність за тактичні дії в районі Лисичанська. Зокрема, за оточення міста та району на захід від нього відповідали командувач центральним військовим округом генерал-полковник Олександр Лапін та командувач Повітряно-космічними силами РФ генерал Сергій Суворікін.

"Участь двох таких офіцерів в одній і тій же операції на невеликій ділянці фронту примітна і, ймовірно, вказує на те значення, яке глава Росії Володимир Путін надавав забезпеченню безпеки Лисичанська та кордону Луганської області, а також на його недовіру до молодших офіцерів", - Вважають в ISW.