Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивствам українців.

Про це зірка заявила у програмі "Ранок з Україною". Білик зазначила, що жалю до Повалій у неї немає і вона взагалі викреслила це ім'я.

"Я бачила людей, які мені розповідали, що зараз відбувається з Ігорем Ліхутою. Він сидить, дивиться в телевізор і радіє з того, що відбувається з нами тут", – заявила співачка.

Також вона додала, що не відчуває жалю і до українки Ані Лорак, яка нещодавно засвітилася на росТВ у програмі "Де логіка?".

Раніше повідомлялося, що Повалій, яка жодного разу не заговорила про війну Росії в нашій країні, проте виступила в Кремлі на концерті до Дня перемоги з "Піснею про рушник", цього разу засвітилася в центрі Москви. Зірка відвідала модний показ дизайнера Валентина Юдашкіна в межах московського тижня моди 26 червня, якраз у день, коли країна-агресора завдала безліч ударів по мирних об'єктах України.