Окупаційні війська Росії найближчими днями можуть захопити Лисичанськ Луганської області. Збройні Сили України на сході країни скоротили кількість своїх повітряних операцій до 20-30 вильотів на день через роботу ППО російських окупантів.

Однак українські Військово-повітряні сили ефективно діють в інших зонах, завдаючи успішних ударів по позиціях окупантів у Херсонській області. Російським загарбникам не вистачає особового складу і сил для успішного просування. Про це заявили в Інституті вивчення війни.

Згідно зі звітом ISW, ворожа армія РФ в найближчі дні може здійснити захоплення Лисичанська. Системам протиповітряної оборони ворога на сході України вдається обмежити роботу українських безпілотників. З цієї причини ЗСУ довелося скоротити свої повітряні операції до 20-30 вильотів на день.

Однак українські Військово-повітряні сили проводять успішні операції на інших напрямках. За останній тиждень вони завдали успішних ударів по ворожих цілях в Херсонській області.

Аналітики Інституту дійшли висновку, згідно з яким "російським військам не вистачає чисельності і сили для успіху в боях в Україні". Керівництво РФ проводить примусову часткову мобілізацію у війська, яка не приносить істотних змін, але робить негативний вплив на моральних дух і дисципліну тих, хто потрапив в окупаційну армію.