Українські воїни зараз діють на всіх фронтах дуже правильно. Але ЗСУ в міру надходження Західної зброї зможуть діяти ще активніше і вести не тактичний, а стратегічний наступ в Херсонській і Запорізькій областях.

Якщо українським бійцям вдасться пробити коридор до моря, то це створить умови для оточення російських загарбників. Про це розповів керівник Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж, пише "Обозреватель".

За його словами, оточення російських військ на цих напрямках дозволить визволити з окупації Херсон, Мелітополь та інші населені пункти навіть без штурму.

"Використовуючи новітню техніку, яка надходить в ці дні і тижні в Україну, ми зможемо наносити удари не тільки для ураження оборонних засобів, наприклад, в зонах оборони – Запорізькій, Херсонській, а й просто щоб обходити їх. Тоді не треба буде штурмувати ні Херсон, ні Мелітополь, ні інші міста, тому що, опинившись в оточенні, ворог буде тікати", – зазначив Маломуж.

У той же час українським військам потрібно наносити удари і на інших ділянках фронту, щоб послабити позиції ворога.

Раніше Маломуж пояснив, чому Україні не варто бити по території РФ. За його словами, це ще більше розв'яже руки країні-агресору – Кремль може оголосити вже не "спецоперацію", а війну, і під цим приводом мобілізувати всі наявні сили і засоби, в тому числі і ядерні.