Звільнити від російських окупантів півострів Крим можна як військовим, так і дипломатичним шляхом. Це цілком реальне завдання. Саме тому всі 8 років після анексії Крим не виключався з майбутнього концепту України.

Таку думку озвучив офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін в інтерв'ю Радіо НВ.

"Звільнити Крим можна, це реально. Не можна говорити, що Крим втрачено назавжди. Я і про військовий, і про дипломатичний (шлях) - і там, і там можливо. Українські ешелони влади - не ідіоти. Чому Крим всі вісім років не виключали і не виключають зараз, наприклад, з майбутнього концепту України? Тому що це реальність, це можливо", – вважає Левін.

За його словами, Крим можна звільнити в тому числі і військовим шляхом.

"Чи складно це? Звичайно, складно, як і будь-які військові дії, навіть успішні", - додав Левін.

За словами військового аналітика, в Росії відмінно розуміють, що програють війну в Україні. Тому РФ все частіше починає говорити про переговори. Таким чином, країна-агресор може отримати якісь успіхи і представити їх для російської публіки як перемоги. У той же час, Україна прекрасно розуміє, що цього робити не можна.

"Пауза не потрібна, тому що Україна має тил в особі всієї Європи і в особі США. Потрібно діяти, поки цей тил працює, забезпечує, підтримує", - зазначив Левін.

"Поки вдається контратакувати, поки вдається вбивати, потрібно діяти, а сідати за стіл переговорів тільки тоді, коли в України буде більше козирів, ніж у Росії, які будуть зароблені на полі бою", – підкреслив експерт.