Армія Росії може здійснити ще одну спробу наступу на столицю України Київ, а також на інші міста північно-східної частини країни. Йдеться про Суми, Чернігів, Харків.

Про це заявив 8 травня радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

Арестович зазначив, що він не може спрогнозувати, чи зважитися російський диктатор Путін на те, щоб оголосити мобілізацію в РФ, оскільки рішення господар Кремля приймає "по клацанню в голові". У той же час, на думку Арестовича, прихована часткова мобілізація в Росії вже йде.

На думку радника глави ОП, за той час, поки до нас буде йти військова допомога від Заходу, росіяни можуть "зібратися з силами".

Арестович підкреслив, що надання Україні військової допомоги від інших держав – це "довга історія". За відповідне рішення голосуватимуть лише у травні. До того ж потрібен час, щоб зброя прибула на територію нашої держави.

"Цілком можливий другий наступ, включаючи наступ на Київ, на Чернігів, Суми, Харків. Все можливо такими темпами. Це дуже довга історія, поки санкції подіють, поки приїде зброя... це місяці - навіть не тижні", - додав Арестович.