Перша леді України Олена Зеленська вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії поділилася новими фотографіями. Знімки були зроблені під час відеоконференції з колегами дружини українського лідера.

Зеленська опублікувала на своїй сторінці в Instagram пост про друзів. Вона розповіла про спілкування "з родинними душами" - першою леді Литви Діаною Науседене і першою леді Франції Бріжит Макрон.

"Як добре чути голоси друзів. Як важливо поставити просте запитання "Як ти?" і відповісти на нього самому. Це дуже важливо для кожного з нас кожен день війни", – написала дружина Володимира Зеленського.

За словами Зеленської, Бріжит Макрон і Діані Науседен довелося вислухати багато подяки за допомогу Україні у війні, за те, як прийняли у себе українських жінок і дітей.

Перша леді України додала, що в Литві змінили вісім законів, щоб українці могли користуватися всіма перевагами громадян цієї країни, зокрема, безкоштовними ліками та медичною допомогою. У Вільнюсі створюється абсолютно новий проект-Український центр.

"З пані Діаною запланували розвивати його так, щоб там були Мовні курси, можливості для отримання психологічної допомоги. Щоб центр став українським серцем Литви - місцем проведення конференцій, зустрічей, щоб допомагав нашим громадянам інтегруватися. До речі, Український центр - це тепер офіційна назва, ми погодили її якраз під час Цього відеоповідомлення", – додала Олена Зеленська.

Також вона подякувала Франції, яка прийняла на лікування 45 українських дітей з онкологією.

"Четверо з цих пацієнтів прибули до Франції днями в рамках нашої Програми евакуації онкохворих дітей через Львів і Польщу", – написала Зеленська.

У французьких школах вже навчається 14 тисяч 300 українських учнів.

"Словом, ось що таке по-справжньому близькі країни і відносини. Дружба, яка формується у таких в мовах, буде найміцнішою. Спасибі, друзі! Чекаю, коли зможемо обійнятися при особистій зустрічі", – резюмувала дружина українського лідера.