24 квітня Україна святкувала світле свято Великодня, тож Збройним силам України дісталися смачні пасочки та крашанка.

А українські захисники, у свою чергу, смачно пригостили окупантів вже трохи іншими способами. Один з них показали бійці окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Українці дуже гостинний народ. Тому орда збройних сил російської федерації не залишилась без подарунків до Великодня. Воїни окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха передали палкі вітання окупантам. Ворожим БМП та машині з БК не судилось більше поплюжити українську землю. Вірте в воїнів, вірте в Збройні Сили України! Разом переможемо!", – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що один з рашистів поскаржився, що укранський снайпер тримає в страху весь підрозділ окупантів.

Російські військові зі складу підрозділів окупаційних військ скаржаться на нездатність протистояти бійцям Збройних сил України.

У перехопленні переговорів окупантів, опублікованому Службою безпеки України, орки визнають, що українські захисники перевершують їх в умінні і бажанні воювати.

При цьому рашисти бояться наших воїнів і відчувають себе в небезпеці навіть у населених пунктах, які їм вдалося тимчасово окупувати.