В Україні ліквідували зрадника України, який приєднався до окупантів після анексії Криму. В якості вантажу - 200 в РФ відправився командир взводу Кирило Костенніков з Севастополя. Він був убитий на Донбасі.

Загибель окупанта підтвердили пропагандистські ЗМІ.

Кирило Костенніков був лейтенантом, командиром взводу управління (батареї) реактивної артилерійської батареї 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти Чорноморського флоту.

Костенніков народився і виріс в українському Севастополі. Закінчив Севастопольську філію МДУ ім. М.в. Ломоносова із золотою медаллю і дипломом з відзнакою.

Після анексії Криму підписав контракт з російською армією. Пізніше – отримав нагороди від Міноборони РФ (у тому числі медаль За бойові відзнаки) за війну в Сирії.

Відомо, що окупант закінчив офіцерські курси при Вищій військовій артилерійській академії ім. Михайлова В Санкт-Петербурзі.

Зазначимо, батько Костенникова навіть після смерті сина не перестав вірити пропаганді. За його словами, він упевнений в тому, що РФ "поставить переможну крапку в спеціальній військовій операції зі звільнення Донбасу і України від нацизму і фашизму".