Російська гімнастка Аліна Кабаєва в прямому ефірі пропутінської програми Врємя продемонструвала обручку на безіменному пальці. Раніше вона ретельно приховувала своє особисте життя і уникала питань про заміжжя.

Кабаєвій приписують багаторічний роман з главою рф Володимиром Путіним. За непідтвердженими даними вона народила скаженому бункерному діду трьох дітей.

В одному з Twitter-акаунтів з'явився скріншот зі "свіжих" виступів гімнастки. На знімку вона на тлі рашистської символіки в рожевій сукні активно жестикулює руками. На лівій помітили обручку, яку їй, імовірно, підніс Путін.

пост про Аліну Кабаєву
пост про Аліну Кабаєву

Президента країни-агресора з початку повномасштабного військового вторгнення нерідко порівнювали з Гітлером - між моделями поведінки тиранів можна провести цілком очевидні паралелі.

Так, дивлячись на нове фото коханки Путіна, коментатори побачили в ньому хороший знак для України, і висловили надію на швидку кончину кремлівського деспота: Гітлер і його коханка Єва Браун поєднувалися шлюбом в бункері, 29 квітня 1945 року, а вже 30 Квітня вчинили подвійне самогубство.