Рашистські говорящі голови вже не соромлячись заявляють, що їм необхідний сухопутний коридор в так звану ПМР. Мовляв, там вже помічені утиски російськомовного населення.

повідомлення російських пропагандистів
повідомлення російських пропагандистів

Політолог і журналіст Юрій Романенко вважає, що Україні спільно з Молдовою потрібно досить терміново вирішувати це питання, так як наших сусідів рашисти перемелють і не подавляться.

Про це Юрій Романенко пише у своєму телеграм-каналі.

"Два місяці кажу, що потрібно вжарити ПМР і назавжди закрити це питання і для нас, і для Молдови. Молдова страшенно боїться Росії, але ці вибл@дки вже відкрито говорять про «утиски» «російськомовних». Де? В ПМР, яке контролюється Росією. Насправді, Росія звичайно ж має на увазі Молдову. І якщо Росія вийде до її кордонів, то Росія автоматично її знищить", – вважає Юрій Романенко.

Політолог упевнений, що для України оптимальним варіантом є військова операція спільно з молдовськими колегами, щоб взяти під контроль "ПМР" і величезні склади зброї.

"Тому потрібно негайно провести спільну спецоперацію України та Молдови і взяти контроль над ПМР, а також гігантськими складами зброї, які там є. І які дуже потрібні Україні. Молдова повинна зрозуміти, що її війна з Росією почалася 24 лютого. І Росія зжере її і не поперхнеться, якщо їй пощастить вийти на кордони. Тому прийшов час координувати спільну оборону. Нам легше буде вистояти колективно", - упевнений Юрій Романенко.