Ігор Кондратюк з початку збройної агресії в Україні ще 2014 року запевняв, що Україні потрібно постійно відмежовуватися від усього руського.

Тепер у 2022 році продюсер та шоумен запевняє, що його позиція не змінилася, а тільки укріпилася.

Про це Ігор Кондратюк пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Знову мені в телеефірі ставлять питання: що робити з "російською культурою/літературою" в Україні після війни. Моя відповідь (з березня 2014го): забути назавжди! Російська культура обнулилась для України 24 лютого остаточно. Українська культура виявилась на порядки більш гуманістичною та більш прогресивною, ніж російська! Російська література (естрада, кіно, театр) в Україні має бути лише для власного інтимного користування громадян. Як порнографія: маєте право дивитись/слухати/гортати/вивчати, але держава до цього не повинна мати ніякого відношення", - ставить крапку Ігор Кондратюк.

Раніше повідомлялося, що український шоумен Ігор Кондратюк показав власний список осіб, який мають зайняти перші 10 місць на електричних стільцях після вироків Нового Нюрнберського трибуналу.

"Перші 10 електричних стільців за вироками Нового Нюрнберга над російськими нацистами: Соловйов, Скабєєва, Шейнін, Ернст, Добродєєв, Кісельов, Міткова, Кеосаян, Сімоньян, Канделакі. Без цих пропагандонів Х@йло не зміг би так сильно ZаZомбувати росіян... Хоча, якби не вищеперераховані, були б інші. Бо росіяни люто ненавидять українців здавна. І легко ведуться на будь-яку брехню про нас... Але перші, кого потрібно покарати за розв'язання війни і геноцид українців - ця мерзенна безславна десятка", – пише Ігор Кондратюк.