Секретар РНБО Олексій Данилов розповів про нездійснені плани РФ щодо захоплення влади в Україні і про те, що зараз Віктор Медведчук на допитах розповідає всі схеми роботи за роки колаборантської діяльності.

"Медведчук зараз дає свідчення, розповідає все, що відбувалося, з ким він працював, як він заробляв", - говорить Олексій Данилов.

За словами Данилова, агенти РФ в Україні мріяли, що за 2-3 дні російські війська займуть нашу країну і деякі українські військові найвищого рівня повинні були очолити уряд і всі наші інституції.

"Медведчук повинен був бути "сірим кардиналом" тут, як він був все життя, починаючи з часів Кучми. І якби наша СБУ працювала з часів Кучми плідно і якісно, то Медведчук при Кучмі був би вже за гратами", - заявив Данилов.

Також він вважає, що росіянам не дуже потрібен Медведчук, так як спроби його дружини Марченко звертатися до всіх не мали успіху.

"Якщо буде можливість і необхідність поміняти цього покидька на наших громадян, які перебувають у полоні, я не бачу тут нічого дивного, але спочатку допити", - підсумував Данилов.