У Росії пішла хвиля підозрілих самогубств топ-менеджерів, пов'язаних з найбільшими газовими компаніями - » Газпромом «і»Новатеком".

Січень. Наприкінці місяця помер 60-річний Леонід Шульман, голова транспортної служби "Газпром інвест". Тіло управлінця знайшли у ванній кімнаті його будинку, який знаходиться в селищі Ленінський (Ленобласть). Поруч з Шульманом була записка, в якій він скаржився на болі в зламаній нозі.

Лютий. Приблизно через місяць в тому ж Ленінському виявили труп Олександра Тюлякова, заступника гендиректора Єдиного розрахункового центру "Газпрому" з корпоративної безпеки. "Нова" з посиланням на слідство писала, що тіло знайшли в петлі і біля нього теж лежала записка — її зміст не розголошується.

Квітень. Кілька днів тому в московській квартирі виявили мертвим колишнього віце-президента "Газпромбанку" Владислава Аваєва, а також його дружину і дочку. У всіх трьох були вогнепальні поранення. За попередньою версією, Аваєв дізнався про зраду дружини, після чого розправився з сім'єю і застрелився.

21 квітня. У будинку, розташованому в іспанському місті Льорет-де-Мар, знайшли тіло Сергія Протосені, колишнього топ-менеджера газової компанії «Новатек». Там же, у своїх ліжках, виявили зарізаними його дружину і дочку. Як і у випадку з Аваєвим, попередньою версією слідства стало самогубство.