Херсон брати ніхто не буде. Його оточать, якщо потрібно буде - підріжуть шляхи постачання. Застосовуватиметься та ж тактика, що і при деокупації Київської області.

Щоб звільнити Херсон від російських окупантів, Збройні Сили України не братимуть місто штурмом. Застосовуватиметься та ж тактика, що і при деокупації Київської області.

Про це розповів радник глави офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю Фейгін Live.

За його словами, ЗСУ не воюють в українських містах. Для їх звільнення є відповідна тактика.

"Херсон брати ніхто не буде - його просто оточать, якщо потрібно буде, підріжуть шляхи постачання. Те ж саме, як у Києві: як тільки почали з флангів обходити Бучу, Гостомель та Ірпінь, вони радісно встали на кігті і втекли", - сказав Арестович.

"Не треба наступати на міста. Ми перемелемо Правобережне угруповання, як односторонній флюс. Подрібнимо його артилерією натівською прямо в нуль, так що там просто живого місця не залишиться. А потім радісно пройдемо, і піхота добʼє тих, хто там ще ворушиться", — додав він.

Тим часом у Генштабі ЗСУ заявили, що в Херсонській області окупанти погрожують українським військовим через мирне населення. Зокрема, загарбники кажуть, що якщо ЗСУ обстрілюватимуть їхні позиції, вони обстрілюватимуть села.

"У селі Золота Балка Херсонської області представники російських окупаційних військ провели збори з місцевим населенням, де заявили про те, що зелених коридорів більше не буде, людям заборонили залишати населений пункт. Крім того, попередили, що в разі обстрілу їх позицій підрозділами Збройних Сил України російські загарбники почнуть обстріл населеного пункту", — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в Херсонській області загарбники планують організувати примусову мобілізацію населення на війну з Україною. Одночасно, окупанти поставили за мету повністю припинити гуманітарну підтримку області з боку української влади. Триває терор населення.