Російські окупанти кинули свій БТР-82А. добровольці з Правого сектора забрали трофейний російський БТР і прикрасили його червоно-чорним прапором.

Російські окупанти в Україні кинули на поле бою свій БТР і втекли, коли дізналися, що їх штурмують підрозділи Правого сектора.

Тепер російська бронетехніка буде на озброєнні українського добробата, пише Цензор.

"Російські окупанти кинули свій БТР-82А, коли дізналися, що їх штурмує ДУК Правий сектор. Хлопці не змусили себе довго чекати і прикрасили його своїм прапором", - йдеться в повідомленні.

У мережі з'явилося відео, на якому видно, як добровольці з Правого сектора переганяють трофейний російський БТР. На ньому дійсно вже майорить червоно-чорний прапор.

Раніше повідомлялося, що російські командири некомпетентно і необережно підійшли до проведення масштабного наступу на Україну. Водночас ЗСУ створили відповідні умови для росіян, що змусило окупантів вивести свої війська з Київської області.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов німецькому виданню Spiegel, повідомляє ГУР МО в Telegram.

На запитання журналіста чому Росія вирішила вивести свої війська з Київської області керівник військової розвідки України зазначив, що окупаційні війська не просто пішли – їхні збройні сили України вигнали з Київської області.