Терміново зробити гуманітарний коридор для цивільного населення Маріуполя вимагає віце-премєрка України Ірина Верещук. Вона наполягає, якщо це не буде зроблено, то загибель людей, які вже понад 50 днів у блокаді - стане воєнним злочин Росії.

Про зелений коридор і можливість вивезти людей говорить командир полку "Азов" Денис Прокопенко. Він записав відеозвернення до світових лідерів, в якому закликає надайте гарантії безпеки, щоб негайно провести евакуацію цивільних, поранених та тіл вбитих воїнів, які мають бути поховані з почестями.

Сьогодні з'явилося відео, на якому видно, як в бункері в Маріуполі сидять діти, вони розповідають, що постійно чують вибухи та живуть під авіаударами. Для багатьох це вже не перший бункер. Виживають тільки завдяки харчам, якими діляться військові, та вже навіть склали собі список, що з’їдять, коли нарешті буде така змога.

Командир морських піхотинців, які продовжують тримати оборону, Сергій Волина сьогодні оприлюднив свого листа до Папи Римського, в якому пише: "Ви, мабуть, бачили багато що в своєму житті. Але впевнений, що ніколи не бачили те, що зараз відбувається в Маріуполі. Бо саме так виглядає пекло на землі".