Росія постійно обстрілює власні території – це ніколи не було для українців секретом. Ми вже бачили, що саме окупантські та терористичні війська лупили по псевдореспубліках, звинувачуючи у цьому нашу державу.

Тепер такий хід вирішили застосувати й з власне російськими територіями. Про це черговий раз свідчать перехоплені розмови Служби безпеки України, у яких окупант пояснює подрузі, що війська рф обстрілюють Брянську область.

"РФ сама обстріляла с. Клімово у Брянській області, хоча і звинуватила у цьому Україну. Це підтверджують свіжі перехоплення телефонних розмов окупантів, які є у розпорядженні СБУ. "Это наши херачат", – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз перебуває у Донецькій області. На її запитання "навіщо так робити?" відповідає просто: "Так надо. Так делают для того, чтобы типа хохлы провоцируют. И вот поэтому попадают". Очевидно, що Кремлю байдуже не лише на своїх військових, а й на цивільних росіян, які також постраждали від обстрілу військ РФ. «Такая же х*рня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа, что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто сейчас они (Україна – ред.) никак не могли достреливать с такого расстояния до Климово», – додає окупант. Він говорить, що після такого вирішив написати відмову від подальшої участі в бойових діях на території України. Як мінімум це підвищить його шанси на виживання. Якщо потім не обстріляють свої ж…", – йдеться у повідомленні СБУ.