У Київській області місцевий житель самостійно ліквідував 12 російських окупантів. Йому вдалося знищити екіпаж ворожої БТР, який проривався до Києва.

Про перемоги місцевого жителя з позивним "Вовк" розповіли в українській розвідці.

"Маючи власну спортивну та мисливську зброю, провів кілька вилазок у тилу ворога. Як результат – ліквідовано 12 військовослужбовців противника, які здійснювали бойове патрулювання і охорону поблизу місцевого храму УПЦ МП, який використовувався як опорний пункт і склад медикаментів і пального", – заявили розвідники.

Раніше повідомлялося, що Сили спеціальних операцій України (ССО) підірвали міст з технікою РФ, яка їхала до Ізюму. Фото і подробиці передає прес-служба Генштабу ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

палаюча техніка рашистів
палаюча техніка рашистів

У повідомленні йдеться, що кілька днів тому українські військові виявили в Харківській області ворожу техніку, а саме Камаз, три Урали і бронеавтомобіль "Тигр". Вони рухалися для посилення угруповання окупантів у Харківській області.

палаюча техніка рашистів
палаюча техніка рашистів

Оператори ССО встановили маршрут руху техніки противника, а потім провели розвідку, виявивши об'єкт, який найбільш підходив для проведення операції. Ним став міст, під який заклали вибухівку.