Світові ЗМІ 14 квітня перебували в повному шоці від спочатку удару по крейсеру "Москва", а потім його довгого і тривалого походу на дно.

Міністерство агресії Росії довгий час не визнавало факту, що з їх флагманом відбуваються дивні метаморфози в Чорному морі. Лише ввечері 14 квітня випустили коротку заяву, що крейсер затонув.

Головний редактор з міжнародних справ FRANCE 24 Роберт Парсонс, який зараз знаходиться в Києві, вважає, що пошкодження корабля – це серйозний удар по моральному духу російського флоту і російських збройних сил в цілому.

"Тепер російські кораблі в Чорному морі знатимуть, що знаходяться в межах досяжності українських ракет», – сказав Парсонс і додав, що можливість атаки Одеси з моря опинилася під серйозним сумнівом.

Шашанк Джоші, редактор журналу Economist з питань оборони, схильний вважати, що Україна завдала удару по "Москві". За його словами, ракета могла потрапити корабель,а потім здетонували боєприпаси, що знаходяться на ньому.

Сенс виведення крейсера з ладу в тому, що він забезпечував прикриття з повітря для інших кораблів, і тепер вони піддаються більшому ризику повітряної атаки. Також Джоші зазначив, що на ньому є ракети, які можуть наносити удари далеко вглиб України.