росія не береже власних солдат і життя людини для неї – пусте місце. При чому, командування рашистів однаково зневажає як українські життя, так і тих, кого вони кинули воювати проти нашого народу.

Про це свідчать числені дані наступів орків на Україну. Даний факт підтвердив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай у своєму дописі.

"Наступи і намагання точкових атак не припиняються в Попасній, Кремінній і Рубіжному. Обсягом до роти йдуть у наступ. Ми розуміємо, що це гарматне м’ясо. Позаду них йдуть загороджувальні загони — так звані кадирівці, ЛНР-івці. Цим свіжомобілізованим м’ясом вони намагаються продавити нашіу оборону. Нічого в них не виходить: вони постійно втрачають дуже багато людей — кожен день, кожну атаку. За день 30−50 орків наші захисники вбивають. Техніка підбита. Але вони все одно лізуть і лізуть — дійсно, як орки. Але нічого у них не виходить і не вийде", – повідомив Сергій Гайдай.

Як повідомлялося раніше, рашистські загарбники на Миколаївщині вибрали собі для житла – дупло.

"Це – дупло. І в ньому жили рашисти. Я зараз не жартую. Сьогодні були в селі Кандибіне Костянтинівської ТГ і побачили оце. Рашисти зайняли позиції в селі, поки їх звідси не погнали наші військові. Тобто реально жили в дуплі. Їли тут, спали, все обсирали в прямому і переносному сенсі. Хоча, з огляду на те, що упирі не знають, шо таке унітаз і бояться смарт-пилососів, для них дупло, мабуть, було п‘ятизірковим готелем. Рашисти, тепер для вас готель один – кульок для сміття!", – написав Ігор Негулевський.