Але рашистські пропагандисти зараз отримають темніки і почнеться справжня істерія та вакханалія.

Щоправда, як попереджає відомий журналіст та політолог Юрій Романенко, Медведчук не має значення для путіна.

"Путін закриється в бункері і скаже, що Медведчук - це фейк. Що справжнього Медведчука вбили в Бучі британці, а Олександр Григорич тут же підтвердить, що сам особисто бачив, як Борис Джонсон Медведчука прикінчив особисто. Коротше підвісив ватну братву Зеля за поняття. З одного боку, кум адже і всі тепер подивляться на що піде Путін заради випотрошеного Медведчука. А з іншого боку, Путіну ця злодійкувата пустушка вже на фіг не потрібна, але всі будуть дивитися і робити висновки. Хороший подарунок в День космонавтики. Чисто для космонавтів", – пише Юрій Романенко.

Також експерт зазначає, що досить дивно виглядає мовчання опонента Віктора Медведчука – Петра Порошенко, який завзято боровся з російкою гідрою всю свою каденцію, але зробив її лише міцнішою.

"І Порошенко кілька годин з Іркою Геращенко в рот води набрали. Або ще чого. Ніяк не можуть визначитися, срати цеглою або зобразити радість від упіймання колишнього партнера. Ось тобі і клоун. Крутить на х@ю чортів. Джокер відпочиває", – резуюмує Юрій Романенко.

мем з Віктором Медведчуком
мем з Віктором Медведчуком