Служба безпеки України провела блискавичну спецоперацію та затримала головного колаборанта України Віктора Медведчука.

Про це повідомив сам Президент України Володимир Зеленський.

Поки інших деталей невідомо, але вся країна бажає знати подробиці цієї спецоперації, адже саме цього люди чекали дуже довго.

Пізніше Служба безпеки випустила заяву щодо затримання Віктора Медведчука.

"Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти! Проросійські запроданці та агенти спецслужб рф, запам’ятайте – у ваших злочинів немає жодного строку давності. Та схованок, де б ми вас не знайшли!", – йдеться у публікації.

Також працівники спецслужби навели слова голови Івана Баканова щодо затримання головного колаборанта.

"Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі", - зазначив Голова СБУ Іван Баканов.

Раніше повідомлялося, що велетенську яхту колабортанта Медведчука віддадуть Україні. Величезну яхту олігарха Віктора Медведчука передадуть в управління АРМА (Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів) згідно з рішенням суду.

На даний момент яхта "Royal Romance" знаходиться в хорватському порту Рієка.