У мережі активно порохоботами почалися мусувати спекуляції про чергові зради: українська влада готує злити Україну, віддати путіну території, наших вояків покинули на передовій та інший жалюгідний непотріб.

Також у політичні спекуляції намагаються активно втягнути Головнокомандуючого Збройними силами України шановного Валерія Залужного. Він займається обороною великої та мужньої країни та повинен ще присікати плітки від політичних опонентів президента.

Тому Валерій Залужний випустив важливий пост, де попросив не спекулювати та публічно не обговорювати ситуацію з обороною країни.

"Триває оборона Маріуполя. Зв’язок із підрозділами сил оборони, які героїчно утримують місто, стійкий та підтримується. Наголошую, що проведення оборонних операцій не є темою для публічних обговорень. Ми робимо можливе й неможливе для Перемоги і збереження життя особового складу та мирних мешканців на всіх напрямках. Вірте у Збройні Сили України!", – написав Валерій Залужний.

пост Валерія Залужного
пост Валерія Залужного

Пост Головнокомандуючого зібрав десятки тисяч лайків та слів підтримки від українського народу.

"Вірю ЗСУ! Нам просто треба це чути від вас. Прості слова, ось пару слів! Й нам легше. Зрозумійте, нам болить за кожного, хто на війні, в окупації, мирний чи Захисник, бо це Україна. Кожен з нас Україна. А те, що проведення оборонних операцій не тема для розголосу усім зрозуміло. Просто два слова: ми робимо все неможливе, а можливе уже зроблено. Ці кілька слів руйнують іпсо ворога. А це теж бій", – пише Олена Степова.