Такі подарунки осталмсь біля розбитого російськими військами табору, пише "Наша Ніва" з посиланням на джерело.

Росія вторглася в Україну 24 лютого. Військові дії тривають вже більше місяця. Сусідня з Україною і Росією Білорусь офіційно не бере участі у війні, російські війська використовують її територію як базу для артилерії, яка обстрілює Київ, а в білоруських госпіталях лікуються поранені російські військові.

"Російське формування розбило табір в лісі в Гомельській області, в районі Поліського екологічного заповідника – - наводить слова джерела "Наша Ніва". - Все робили по військовій науці: окопалися, замінували підходи з кількох сторін, стали табором. Вони не знали, де вони знаходяться. Могли думати, що в Україні. Через якийсь час отримали наказ рухатися на південь. Кинули позиції, навіть забули кілька коробок з боєприпасами".

За словами співрозмовників видання, лісник при обході натрапив на сліди табору, там він побачив коробки з боєприпасами і повідомив "куди треба". На місце прибули два офіцери Гомельського управління КДБ. "Ті підірвалися, ймовірно, наїхавши на протитанкову міну, яку росіяни залишили на під'їзді до табору. Чи постраждали при цьому лісники, нам невідомо, а два кагебісти загинули", - стверджують джерела.

Білоруська служба Радіо Свобода днем раніше писала, що 5 квітня в Мозирі (місто в Гомельській області) пройшла похоронна процесія: ритуальна машина виїхала з двору відділу КДБ. Джерела розповіли, що УАЗ, в якому знаходився співробітник КДБ Андрій р., підірвався на міні біля села Біла Сорока Наровлянського району. За інформацією видання "Наша Ніва", йдеться про 35-річного підполковника КДБ Андрія Реуцького.