Скандальний народний депутат Олександр Юрченко вирішив нагадати про себе, коли люди трохи забули про його пригоди з крадіжками пива у магазині.

Тепер він вирішив взяти штурмом блокпост у столиці та навіщось відібрати кулемет у бійця.

Про це написав Борислав Береза на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Ця мразота, Юрченко, зову відзначилася. Сьогодні, нардеп Юрченко підійшовши до чатового який виконував свої обов‘язки, почав лаятись та тикати військовому, згодом він схопився за кулемет військового. Звісно посвідчення він не показав та і не представився… Він себе вважає всемогутнім, бо вважає, що має право ображати віськових та виривати в них зброю з рук… Але хлопці зреагували миттєво. І затримали порушника… Не ведіть себе як бидло з військовими! Згодом цей «Герой» пішов в поліцію та написав заяву на військових, за те, що вони виконували свої прямі обов‘язки", - пише Борислав Береза.

Варто відзначити, що військові поставилися доволі гуманно до такого мʼяко кажучі дивного вчинку народного обранця. Адже за подібні витівки він міг відразу отримати кулю на блокпості.

До речі не зрозуміло, чим залишився незадоволеним народний депутат, так як він у кінці відео запевняв, що не має претензій до військових. Та й взагалі - залишитися живим після такої витівки - це вже перемога.