Це безпрецедентне рішення з часів Другої світової, коли США наважуються відправляти до іншої країни військову техніку за системою ленд-лізу.

Саме це стало важливим поштовхом до перемоги Радянського союзу свого часу, хочу на росії про це згадувати сьогодні непопулярно та навіть небезпечно.

Народний депутат Олексій Кучеренко вважає, що новий закон про ленд-ліз ставить Україну на шлях перемоги на рашистами.

"В США прийнято закон про ленд-ліз. Той, хто хоча би на елементарному рівні цікавився історією Другої Світової, чудово розуміє – саме американські поставки за ленд-лізом стали одним з ключових факторів перемоги тодішньої Коаліції над Агресором. Про це, на жаль, практично не казала радянська пропаганда за зрозумілих причин, але це є бесспірним та очевидним фактом. З агресором все на сьогодні зрозуміло. Коаліція практично вималювалася. У України в ній своя історична та вкрай тяжка місія, але після останніх подій та заяв ворога ситуація кардинально спростилися - в України немає іншого шансу ніж перемогти ворога разом із союзниками. Бо мова йде в принципі про існування України і про існування Українців. Шлях до перемоги не буде швидким, боротьба буде виснажливою. Віримо в нашу перемогу!", – пише Олексій Кучеренко.