Відомий журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що нелюдів, які відповідальні за Бучанську різанину, повертають до України попри їх обурення.

"Увага. Російських тварюк, які здійснювали звірства в Бучі, знову повертають в Україну. Ці тварюки масово противляться поверненню в Україну, розуміючи, що на них чекає. Але командування ігнорує їх і погрожує трибуналом у разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються", – пише Андрій Цаплієнко.

Також журналіст наводить тих, хто саме брав участь у террорі та нищенні мирних українців.

"64-та мотострілецька бригада 35-ї загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої здійснювали масові вбивства і тортури мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі і знову кидає його на передову. Станом на 4 квітня бригада була виведена з України В Білорусь і знаходилася поблизу міста Мозир. До 6 квітня особовий склад доставлять залізницею в Російський Білгород. Після дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з найбільш "гарячих" точок (орієнтовно – Харківський напрямок). Як правило, російські підрозділи залишають зону бойових дій отримують ще більше часу на відновлення і відпочинок", – розповів Андрій Цаплієнко.

Також нелюдів можуть знову кинути проти саме мирних мешканців України, про що свідчать дані журналіста.

"Подібний графік вказує на те, що 64-та бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України. Скоювали злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах. Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка "утилізація" непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах. Особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій у Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово противиться поверненню в Україну. Однак російське командування ігнорує ці настрої і погрожує трибуналом у разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду", – резюмує Андній Цаплієнко.