Українські війська одне за одним визволяють міста та села Сумщини, Чернігівщини, Київщини. Люди зі сльозами на очах зустрічають наших захисників та чи не вперше багато хто може вийти з підвалів без загрози росстрілу.

Військовий Анатолій Штефан (Штірліц) поділився у Twitter красномовними знімками українців, які радісно зустрічають наших захисників на Чернігівщині після тривалої окупації рашистами.

"Звільнене військами ОК "Північ" село Вікторівка на Чернігівщині: якими були 25 днів окупації. Російські загарбники забирали у місцевих жителів мобільні телефони. Забирали харчові продукти, навіть не дивлячись на те, що у багатьох родин є діти. Окупанти водили під конвоєм місцевих жителів, щоб набрати хоча б відро води. Не давали жодних ліків навіть тим, чиє життя залежить від певних медикаментів – людина, хвора на астму, померла, а росіяни наказали місцевим власноруч ховати тіло поряд в лісі. Усі жили в одному підвалі: від літніх людей до новонароджених діток. Через нелюдські умови життя та принесені окупантами інфекції, почалася низка хвороб, серед яких - і вітряна віспа. На фото – мешканці Вікторівки вперше вільно вийшли на подвір‘я, побачили українських військових - справжніх захисників та визволителів", – пише Анатолій Штефан.