Відомий політик Єгор Соболєв з початку війни долучився до лав територіальної оборони, поки його дружина Марічка Падалко продовжувала брати участь у всеукраїнському марафоні.

Єгор був одним з тих військових, хто брав участь у звільненні Київської області від рашистів. Пост-розповідь Єгора опублікував у своєму телеграм-каналі відомий журналіст Андрій Цаплієнко.

"Програвши битву за Київ, ворог перед нами зник - ні, не як роса на сонці - а прикопавши частину своїх трупів без передачі рідним, кинувши іншу частину догнивати посеред замінованого моста, та евакуювавшись довгою колоною, яку за півтори години гучного натужного уповзання накрила наша арта. Орда відкотилася далеко на північ і, переконавшись у цьому, наше верховне командування в особі ротного почало нагороджувати нас відправкою маленькими групками до Києва помитися. Коли 15 днів тому наш загін добровольців з 1-ой роти 130 Батальйон територіальної оборони міста Києва заходив до Ірпіня, визначена нам позиція мала позаду зліва псковських десантників, попереду мотострілецький загін ворога з мерзотно вправними артилеристами та мінометниками, а праворуч довгу сіру промзону з невідомістю. Зараз ми поверталися з мирного міста - з тисячами шрамів, місцями вигорілого, з сотнями готових вибухнути снарядів та мін - але тепер це мирне і вільне українське місто", – поділився Єгор Соболєв.

пост Андрія Цаплієнка
пост Андрія Цаплієнка