Після того, як путін оголосив, що родини загиблих росіян отримають мільйони рублів, деякі родичі були й раді, якщо їх годувальник не повернеться додому живим. Адже у якомусь селі заробити такі гроші він не зможе і за все життя.

Українці й не сумнівалися, що російська брехлива влада навіть не збирається платити такі гроші за тисячі загиблих на нашій землі. А от росіяни спочатку вірили, поки не почали розуміти, як їм набрехали.

Спочатку стало відомо, що гроші отримають ті, кого міноборони рашистів визнає офіційно загиблим на українській землі. Потім виявилося, що потрібно, аби окупант загинув саме під час так званої путінської спецоперації, яка на ділі являється геноцидом українців.

Виходить, що тисячі матерей та дружин будуть отримувати частини своїх годувальників та ще й ховатимуть за свій рахунок, адже вони, офіційно, загинули на навчаннях – тому родина не отримує ніяких грошей.

Про це вже жаліються у соцмережах та збирають гроші на юристів, аби вибити з держави хоч якісь гроші. Але ми то знаємо, що вибити у тої держави вони можуть собі хіба що тюремний термін.

пост про кидання на гроші родичів загиблих окупантів
пост про кидання на гроші родичів загиблих окупантів

Тому всі навіть для своєї держави більшість окупантів залишиться безіменними трупами, які приїхали на чужу землю вбивати беззахисних дітей, стареньких та жінок.