Про це у своєму блозі на Цензор.нет пише медіа аналітик, політолог Назар Приходько.

"Медведчука могли провести через один із контрабандистських коридорів на Закарпатті за сприяння нардепів Петьовки, Лунченка та Поляка, які за даними УП, є людьми Авакова. В принципі – не дивно: Закарпаття, в політичному плані, давно стало прихистком і своєрідною базою для проросійського політикуму. Власне, нардеп Григорій Суркіс, разом із братом та онуками призовного віку втекли саме через Закарпаття, як і дружина Котвицького, якого ЗМІ називають "гаманцем Авакова"", - пише аналітик.

Крім того, він згадав давнього соратника Медведчука Нестора Шуфрича, який не лише родом із Закарпаття, але й разом з Лунченком лобіював у Верховній Раді інтереси Угорщини, яка під час російсько-української війни зайняла недружню до нас позицію.

Також Приходько нагадав, що обласна рада Закарпаття не поспішає знімати з посад представників ОПЗЖ, хоча РНБО прийняла рішення щодо заборони діяльності цієї проросійської партії. При цьому, за словами політолога, голова обласної ради Володимир Чубірко навмисно не проводить сесію, щоб не знімати з посад представників ОПЗЖ. Також Назар Приходько нагадав, що, за повідомленням ZN, поліція Закарпаття зараз фактично захищає місцевих депутатів від ОПЗЖ.

"Стосовно того, чи може Медведчук перебувати в Білорусі, як повідомлялося раніше? Теоретично - так, втім, до нього накопичилося дуже багато питань у Кремля, зокрема про розкрадені гроші виділені на будівництво п‘ятої колони, а Білорусь контролюється Москвою, тому навряд... А от Угорщина - оптимальний варіант. Тому, пропоную до пошукових заходів стосовно Медведчука додати і цей напрямок", - резюмував Назар Приходько.