Солдати Південної Осетії, яких привезли воювати до України на боці фашистів, покидали зброю та повернулися додому.

Про це повідомив у телеграм президент невизнаної та створеної рашистами республіки Едуард Кокойти.

"Ми всі стурбовані ситуацією навколо наших воїнів, які повернулися додому в Осетію із зони бойових дій. Ніхто не має права засуджувати цих хлопців або звинувачувати їх у боягузтві. Слід розібратися в першопричинах того, що сталося і з'ясувати, яким чином було організовано їх участь. Цим ми займемося найсерйознішим чином. Прошу всіх, а особливо родичів наших воїнів зберігати спокій і утримуватися від протестних акцій, на які Вас провокують. Це може тільки нашкодити нашим воїнам і ускладнити обстановку, яка і так напружена. Ми нікому не дамо в образу наших хлопців і будемо боротися за кожного з них", написав ручний президент путіна у своєму телеграм-каналі.

Варто зазначити, що не всі осетини вирішили повернутися додому живими. Дехто вирішив піти до кінця і померти на чужій землі за нездійснені плани скаженого діда.

Путінський ставленик зазначив, що солдати, можливо, передумають та повернуться воювати, якщо їм це буде організовано. Але якщо вони побачили, зо ЗСУ робить з путінськими бомжами - вони ніколи не захочуть наближатися до нашої країни зі зброєю у руках.