Україна знову втрачає гідних синів, які стали на захист Батьківщини проти російсько-фашистських загарбникі та полягли у нерівних боях.

Нажаль, стало відомо, що у боях під Києвом загинув десантник Тарас Коваль з позивним "Вальтер", учасник оборони Донецького аеропорту в 2014-му. Саме тоді нелюдські зусилля захисників дозволили надовго затримати наступ терористів та рашистських війск, а захисників аеропорту самі бойовики назвали справжніми кіборгами через їх неймовірну стійкість та героїзм.

"Тарас Коваль був особливим. Він був одним з героїв легендарного календаря з "кіборгами", – розповів засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега В Facebook.

Раніше Українці повідомляли, що при обороні Маріуполя загинув відомий націоналіст, історик-науковець Микола Кравченко з позивним Крук.

"Вчора в бою загинув мій близький друг, легендарний націоналіст, бойовий товариш, історик-науковець Микола Кравченко "Крук". За два тижні до його загибелі в бою за Харків загинув його батько. Разом ми створювали організацію Патріот України, він стояв у витоків Правого Сектору на Майдані, Українських партизанів на Харківщині та батальйону "Азов". Все життя він вірив і боровся за Велику Україну. Друже, ми будемо боротися до кінця, заради помсти за всіх полеглих, заради здійснення ваших мрій, заради майбутнього для ваших дітей!", - пише Андрій Білецький.