Протистояння збройній агресії рашистів і мужність українського народу дала змогу світові побачити, на що здатна маленькая країна у порівнянні з велитенським монстром, який намагається загарбати нас.

Сьогодні весь цивілізований світ підтримує героїчну боротьбу українців против немитої орди, яка кидає на нас усе більше орків, але ми не ламаємося, а продовжуємо свою боротьбу. Також активна і безумовно мужня політика президента України здобула йому підтримку всього світу - йому стоячи аплодують від парламенту Японії, до сенату США.

Також виявилося, що прості американці надають Володимиру Зеленському історичну підтримку і довіряють у питаннях міжнародної політики. 72% американців довіряють Зеленському в питаннях міжнародної політики, - результати опитування американського Pew Research.

Це найвищий рівень підтримки серед міжнародних лідерів, включених в опитування. У самого президента США Байдена 48% довіри опитаних американців. Не дивлячись на доволі активну позицію нинішнього президента США, цього, мабуть, недостатньо. Також Джо Байден постійно запевняє світову спільноту у тому, що не хоче воювати з Росією і робить усе, щоб уникнути ескалації, а це важко назвати сильними словами сильного президента сильної країни.