Вусатий рот скаженого бункерного діда Дмитро Пєсков запевняє, що рф заперечує можливість застосування ядерної зброї

Якщо брати до уваги, що жодній людині при розумі не прийде у голову справді використати ядерну зброю, то ці заяви логічні. Але якщо взяти до уваги, що ми маємо справу з росією, то тут треба не втрачати пильність.

"Будь-який результат операції (в Україні), звичайно, не є приводом для застосування ядерної зброї. У нас є концепція безпеки, в якій дуже чітко зазначено, що тільки тоді, коли існує загроза існуванню держави в нашій країні, ми можемо застосувати і будемо фактично застосовувати ядерну зброю для усунення загрози існуванню нашої країни», — сказав Пєсков.

Він також заявив, що Росія не має жодних намірів вторгатися на територію країн-членів НАТО або наносити по ній удари. Але Пєсков не уточнив, чи не мають вони таких самих планів щодо вторгнення, як не мали і до України. Це б багато пояснило і країни-члени НАТО відразу зрозуміли, до чого їм готуватися. Адже незабаром до того, як російські війська почали нищити нашу землю, рашистська пропаганда запевняла, що не має жодного наміру вторгатися до України.