Рашистські військові розбомбили один з приватних будинків в Дарницькому районі Києва. Туда в ніч на 28 березня потрапили уламки російської ракети, збитої силами української ППО,

Виявилося, що цей будинок належить колишньому прем'єр-міністру Вітольду Фокіну, який ще й брав участь у тристоронній контактній групі по Донбасу та відзначився неоднозначними заявами під час роботи у ній.

"Так, постраждав мій будинок. Прикро ще й тому, що я зараз в Молдові в гостях у свого друга. І збирався їхати додому, а виявилося, що нікуди їхати, бо розгромило вікна, двері. Тому поки умовно плівкою не покриють, повернутися не можу», – розповів Фокін.

Раніше Вітольд Фокін будучи заступником голови української делегації в Тристоронній контактній групі оскандалився заявою, що" ніякого підтвердження війни між Росією і Україною він не бачив".

Так, на той час глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук та Олексій Резніков і заступник голови української делегації в ТКГ Олександр Мережко заявили, що їх неприємно здивувало заяви Фокіна по війні на Донбасі і по Криму, зроблені у Верховній Раді.