Україна продовжує свою боротьбу против рашистських загарбників і попри сподівання путіна не тільки вдало боронить свої землі, а й повертає те, що фашистам вдалося прихопити на початку війни.

Звісно, без допомоги наших вірних партнерів нам було б впоратись значно важче і вся країна вдячна за те, що Захід продовжує нас підтримувати і надавати необхідну зброю та припаси.

Так, стало відомо що Борис Джонсон та Раджеп Ердоган оголосили про те, що нададуть Україні ще партію смертоносних подарунків для рашистів.

Британія надасть Україні антибатарейні комплекси, а Туреччина доставить ще партію "Байрактарів" - заявив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

За його словами, антибатарейні комплекси нададуть "для знищення далекобійної артилерії росіян, з якої вони розстрілюють Маріуполь". Вони зможуть також знищувати російські кораблі на далекій відстані.

Вже зараз українці з протитанковими комплексами наводять жах на окупанта та нищать броню рашистів, як картонні коробки. А з подібними комплексами ми зможемо ще наблизити нашу перемогу над фашистами.