Перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко повідомив, що Катерина Кива вже не є директором Департаменту з питань реєстрації Полтавського міськвиконкому. За його словами, підписано відповідне розпорядження міського голови, однак дату документу він пригадати не може.

На жаль, кадровик виконкому Лідія Лейко на телефонні дзвінки не відповідає, тому маємо інформацію лише зі слів першого заступника мера, повідомляє видання Полтавщина.

Нагадаємо, що Катерину Киву призначили на посаду директорки департаменту у березні 2021 року за результатом конкурсу з одним учасником.

Катерина Кива
Катерина Кива

Після російської агресії проти України Генпрокуратура повідомила тоді ще нардепу Іллі Киві, батьку Катерини, про підозру у держзраді.

У березні депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков надіслав на ім’я міського голови Полтави Олександра Мамая вимогу щодо звільнення із посади директора Департаменту з питань реєстрації Катерини Киви.

Міський голова Олександр Мамай після прийняття бюджету громади повідомив, що готовий звільнити Катерину Киву, якщо отримає від неї необхідну заяву.

Оновлено: Полтавський міський голова Олександр Мамай уточнив для «Полтавщини», що Катерина Кива звільнилася за власним бажанням ще 15 березня. З тієї дати вона вже не є директоркою департаменту. 15-м березня датується й аналогічна заява про звільнення від керівника Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування Дениса Верещаки, який є хлопцем Катерини Киви.