З початком повномасштабного вторгнення рашистів до України в наших містах побільшало мародерів. Злочинці користуються тим, що багато людей виїхало, а поліція зайнята більш важливими справами, грабують магазини та оселі українців.

Тож люди, яким вдається виловити мародерів на гарячому, вдаються до більш жорстких заходів і подейкуди не дуже гуманним - злочинців привʼязують до стовпа, а інколи знімають штани та шмагають по сідницях.

На подібні методи звернули увагу користувачі Твітер та просять припинити ці антигуманні заходи, які практикували терористи у Донецьку.

"Скажу непопулярну думку, але прив‘язування до стовпа – то була дуже х*йова історія в Донецьку з Іриною Довгань. Там вона мала й завершитись. Ми не Сомалі", - пише підприємець Богдан.

Також українці звертають увагу у коментарях, що подібні знущання з послідуючим роздяганням свідчать про якісь нездорові нахили.

"Проблема навіть не у прив‘язуванні, бо не може ж людина декілька годин мародера тримати чекаючи на правоохоронні органи. Проблема у приниженні опісля. Це зовсім недоречно та надмірно, а бажання насильно роздягати людину багато що каже про наше суспільство", - зазначає користувач Твітеру.

Але також люди апелюють до того, що у військовий час злочинці, які грабують своїх співвітчизників, які віддають гроші на армію та змушені були полишити свій дім - заслуговують на найсуворіше покарання.

"Який жах.. але відчуйте і цю частину суспільства що залазить до вас у дім і забирає останні до поки ви сидите у підвалі з дітьми, чи коли ви віддаєте себе підтримці інших та армії. Недоречно і надмірно може бути у цивільний час. Зараз вибачте, це дуже м'яке відношення до тарганів", - аргументує користувач Твітеру.