Відомий український співак та літератор Сергій Жадан у мирний час ніколи не був шанувальником Володимира Зеленського. Але зараз тільки останній зрадник та сліпий не бачить того, що президент робить для країни у найтемніші часи.

Тому приткнули язика усі, хто мав будь-які претензії до влади і обʼєдналися проти єдиного ворога, який загрожує нашій державі.

"Мій президент) С*ки російські, так і є: ви ввійдете до міста лише в одному випадку - коли тут не залишиться нас. А нас тут дуже багато. І ми вас ненавидимо. Ваших ракет не вистачить на наш гнів. Вас узагалі ні на що не вистачить, давайте, забирайтесь - у нас попереду посівна, ваш металобрухт заважає", - написав Сергій Жадан оптимістичний пост на своїй сторінці у Фейсбук.

Після навали зрадолюбів-порохоботів Сергій Жадан доповнив пост закликом стулити пельки.

"П. С. Значить так - всі, хто зараз слово скаже проти української влади - к чортовій матері, всіх вилучаю. Малороси, ненавиджу, просто відпишіться від цієї сторінки, знати вас не хочу. Х*ячьте в Аргентину і там переживайте за Україну, за*бали", - різко зауважив Сергій Жадан.