Генерал-лейтенант російської армії Михайло Зусько, який народився у селі Ветли Волинської області, бере участь у війні проти України. При цьому його рідний брат Микола також воює, але на боці Збройних сил України, пише Обозреватель.

Як розповіла староста населеного пункту Любов Павлик, у рідному селі військового, який зрадив країну, проклинають, передають "Факти". До 2014 року, незважаючи на те, що Михайло поїхав на навчання в Рязань ще 30 років тому, у Ветлах його пам'ятали та ставили за приклад.

Портрет тепер уже зрадника Батьківщини навіть висів у школах. Якийсь час, як зазначила жінка, ним навіть пишалися. Але після 2014 року стало відомо, що Зусько командував бойовиками на Донбасі.

"Я не знаю, як його назвати. Це нелюд. Скільки людських життів забрав, скільки горя приніс на нашу землю. Проклинаємо його всі у Ветлах", – підкреслила Павлик.

Вона зазначила, що у селі живуть його сестри та брат, який воює у складі ЗСУ.

Михайло Зусько є командувачем 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу. Цей підрозділ зазнав величезних втрат на миколаївському напрямку. Про це на своїй сторінці у Facebook писав військовий експерт із Австрії Том Купер.

На його думку, Зусько показав себе бездарним стратегом.

"Після загибелі цілої батальйонно-тактичної групи 7-ї гвардійської дивізії ВДВ у марних спробах взяти Вознесенськ генерал Зусько примудрився втратити ще одну БТГ 20-ї мотострілецької дивізії в марному наступі на Миколаїв", – ідеться в повідомленні.

Зазначимо, що на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України є профіль Зуська, його позначено як воєнного злочинця. На сайті йдеться, що за участь у бойових діях проти України він отримав підвищення – із командира 1 АК (Донецьк) став заступником командувача 49 Армією (м. Ставрополь) Південного військового округу ЗС РФ.