Шалені бомбардування українських міст не залишають байдужим жодну людину у світі і вся планета намагається наблизити той день, коли путін відповість за свої військові злочини.

Так нещодавно рашисти похвалилися тим, як розбомбили популярний торгівельний центр у столиці, який обожнювали тисячі киян. Після влучання ракети також загинуло восьмеро киян.

Зокрема, Григорій Решетник у своєму Інстаграм показав, на що фашисти перетворили чудове місце відпочинку, яке полюбляв шоумен з родиною.

"Це Київ… торгівельний центр, який до війни ми часто відвідували з сім‘єю… Нові житлові будинки поруч…це просто не вкладається в голові і до кінця не віриться, ну як таке можливе в 21-му столітті… Вони просто дияволи, фашисти - заздрісні, нікчемні, убогі, які не можуть пережити те, що ми успішні, процвітаючі, розумні, люблячі та Єдині! Тварюки!!! як би ви не намагалися нас залякати, зламати - знайте, ми ніколи не здамося! Ми вистоїмо, Ми переможемо, Ми відбудуємо!", - написав Григорій Решетник.

Українці впевнені, що путіну та кожному, хто активно чи мовчки підтримував військові злочини, доведеться відповісти перед кожною дитиною і кожним загиблим на цій безжальній та безглуздій війні.