Ломаченко відмовився від бою з абсолютним чемпіоном світу Джоржем Камбососою, щоб захищати Україну, повідомляє видання ESPN.

Василь Ломаченко не хоче залишати країну найближчим часом, повідомив промоутер Лу Дібелла. Тому Камбососа провдеетд бій в Австралії 5 червня з Девіном Хейні.

Василь Ломаченко
Василь Ломаченко

Раніше було відомо, що команда екс-чемпіона світу Василя Ломаченка докладає зусиль, щоб організувати йому виїзд з України.

Василь Ломаченко перебував у складі тероборони свого рідного Білгород-Дністровського та захищає Батьківщину від російських окупантів.

Поєдинок з абсолютним чемпіоном має відбутися 5 червня в Австралії. Але для цього до кінця березня ще потрібно отримати добро від Камбососа. Якщо не вдасться організувати поєдинок з Ломаченком, тоді почнуться переговори з Хейні.

Також всесвітньо відомий боксер Тайсон Ф'юрі заявив, що піде воювати, якщо Англія вступить у війну проти росії. Британського чемпіона WBC вразив до глибини душі вчинок українських боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченко, які взялися до зброї аби боронити свою Батьківщину.

Тайсон Фʼюрі
Тайсон Фʼюрі

"Це фантастика! Я буду першим, хто приєднається, якщо Англія або США будуть залучені у війну, буду першим в черзі. Мій тато теж, і всі хлопці - ми запишемося добровольцями для захисту. Якщо ви з цієї країни живете там – захищайте її. Любіть свою жінку і боріться за свою країну", - сказав Ф'юрі.