З моменту повномасштабного вторгнення рашистів до України, НАТО запамʼяталося нашій державі тільки стурбованними заявами про те, що вони не будуть вступати у війну аби не провокувати путіна. Також вони обіцяли ще багато чого не робити, аби не воювати з путіним, не провокувати та не злити агресора.

Тому й серед українців почало наростати справжнє розчарування військовим блоком, який раніше здавався нам дуже могутнім. Окремі країни, звісно, поставили чималу кількість допомоги у боротьбі з агресором, а сам блок - нажаль - виявився боягузливим та недієздатним.

Цей феномен спробував пояснити шоумен Ігор Кондратюк, який запевняє, що НАТО просто не має такого потенціалу, аби воювати, приміром, з росією.

"Країни-члени НАТО, здається, просто слабкі. В сенсі війни. Їхні армії мають обмежений бойовий потенціал. Якого ледве вистачить для захисту своїх країн. От і весь секрет нинішньої поведінки та риторики НАТО. Боєздатними є армії США, Туреччини та Великої Британії. Інші армії - для внутрішніх парадів. З постійним скороченням військових бюджетів. Це не означає, що Україна повинна відмовитись від прагнення бути в НАТО. Альтернативи цьому блоку просто не існує. Хіба що укласти договір про взаємну безпеку з однією з трьох вищевказаних країн. А демілітаризувати потрібно росію. Чим швидше - тим краще для світу. І так і буде після нашої Перемоги над окупантом!", - запевняє Ігор Кондратюк.

пост Ігоря Кондратюка
пост Ігоря Кондратюка

Проте шоумен зауважує, що Україна дуже вдячна та цінує допомогу, яку надають окремі країни члени НАТО.

"Проте за озброєння, яке надходить до ЗСУ, усім країнам - великий респект! Путінський рашизм має сконати на звалищі історії, як сконав гітлерівський нацизм!!!", - пише Ігор Кондратюк.