На росії кадирова та його відморозків бояться усі мешканці то московити, помилково, вважали, що в Україні також цей бородатий справить таке враження.

Але як тільки почалося повномасштабне вгторгнення рашистів українці показали, що палять кадіровців так само, як і інших окупантів. Їх ніхто не боїться та не втікає. Тому погрози дон-дона викликають у ЗСУ лише іронічні посмішки та нестримне бажання нарешті зустрітися з боягузом віч-на-віч.

На це звернув увагу блогер Олександр Волков у своєму телеграм-каналі.

"Завдяки Україні серед росіян повинна відбутися десакралізація Кадирова і кадировців. По-перше, всі побачили, що ЗСУ знищує кадирівців також невимушено, як і окупантів з інших регіонів Росії. З чого випливає, що межа можливостей кадирівців - це побиття беззбройних людей і викрадення жінок на території самої Росії. По-друге, за кадирівцями вже закріпилася слава Instagram-бійців, які три тижні знімають постановочні відосики далеко від реальних бойових дій. Ну і по-третє, звиклий до вибачень від росіян Дон-Дон Кадиров, незважаючи на всі потуги налякати когось в Україні, отримав хвилю тролінгу і перетворився на посміховисько", - пише Олександр Волков.

Тому кадиров і вимушений знімати свої войовничі відоси у підвалах чечні так як знає, що як тільки він сунеться до України - назад повернеться у пластикових пакетах.