З початку цього року на території Польщі вирішили посилити покарання у вигляді штрафних санкцій для тих, хто працює в країні на нелегальній основі. Зокрема, штрафи посилять для тих громадян, які приїжджають з території інших країн.

Про це повідомляє портал "Сегодня"

Як стверджує віце-президент компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Кароліна Шлешинська, на території Польщі посилюють покарання для заробітчан. Йдеться про те, що там посилюють штрафні санкції для заробітчан.

Українські заробітчани
Українські заробітчани

Але варто підкреслити, що це стосується тільки тих заробітчан, які працюють в Польщі не за законом. Саме їм загрожують штрафні санкції та інші більш жорстокі покарання. Більш того, їх можуть депортувати і заборонити приїжджати до Польщі на термін до 5 років.

Щоб виявити, чи легально працює людина в Польщі, в будь-який момент в компанію можуть прийти інспектори. Саме вони перевірятимуть, чи всі жителі інших країн влаштовані на роботу на легальній основі і отримують зарплату офіційно.

заробітчани, кордон України та Польщі
заробітчани, кордон України та Польщі

Слід зазначити, що безліч українських громадян на сьогоднішній день продовжують працювати на території Польщі на нелегальній основі. Вони це роблять для того, щоб їм приходила більш висока заробітна плата на роботі.

Нагадаємо, що українські заробітчани застрягли на кордоні, намагаючись повернутися на батьківщину на свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на території Польщі збільшилася кількість іноземних заробітчан.

Також портал "Українці" писав, що українців попередили про те, що в Польщі можуть виникнути труднощі з отриманням візи.